Eğitim Programları

• Ekip Çalışması ve Güçlü İletişim için SPOLIN

Bu programda Spolin Tekniği’nin birleştirici, dahil edici etkisinden yararlanılır. Ekip birbiri ile direkt iletişim içinde beraberce yaratarak eğlenir. Şu anda olma, birbirini görme, karşındakini dinleme, egonu bir kenara bırakma gibi olgular Spolin oyunları ile deneyimle öğrenilir. Bu eğitim müşteri ile birebir ilişkide olan ekiplere de müşteri ilişkilerinde büyük fayda sağlar.

Eğitim süresi en az 3 saattir. Katılımcı sayısının 20’yi geçmemesi eğitimin verimliliği açısından doğru olur.

• Sunum/Performans için SPOLIN + OYUNCULUK TEKNİĞİ

Sunum yapmak adeta bir performansçı gibi seyirci karşısına çıkmaktır. Yaptığınız sunumun içeriğine ne kadar hakim olursanız olun, o içeriği ilgi çekici şekilde sunmazsanız, karşı tarafta beklediğiniz etkiyi yaratamazsınız. Bu eğitim programında Spolin Tekniği’nin şu anda olmak, akışa kendini bırakmak, kendini açmak gibi etkilerinden yararlanacağız. Ve George Morrison’ın oyunculuk tekniği egzersizleri ile renkli, anlaşılır, heyecan uyandırıcı sunumları yaratmak üzerine yoğunlaşacağız.

Bu eğitim yönetici ve yönetici adaylarına birebir olarak da tasarlanabilir.

• İş Hayatına Oyun Kat!

Bu program uzun vadeli bir süreç halinde iş hayatına eğlence ve oyun katarak çalışma ortamında pozitif etkiler yaratmayı amaçlar. Spolin eğitimini yıl içinde tekrar edip geliştirerek alan grup zamanla bir performans yaratmaya doğru ilerler. Uzun süreçlere yayılan eğitimler alışkanlıkları değiştirerek kalıcı çözümler sunmakta etkilidir.

Bir grupla yıl boyu haftada bir ya da iki haftada bir uygulanması önerilir.

• New York’ta Spolin Eğitim!

Ege Maltepe ve New York’taki partneri Martha Gelnaw Consulting ile size özel bir doğaçlama ve yönetici koçluğu eğitimi programı için bize ulaşabilirsiniz. Bu program İngilizce/Türkçe olarak yürütülür, sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır.

Kurumsal anasayfa’ya gitmek için tıklayın.
testimonials